Acasa StiriDAMBOVITA PUMNII STRÂNȘI PENTRU CRISTEA

PUMNII STRÂNȘI PENTRU CRISTEA

0 comentarii 48 vizualizari

Catalin Cristea merge saptamana viitoare la Iasi sa isi apere Centura de Aur cucerita in 2015. Pugilistul de la CSM Targoviste va fi sustinut in Moldova de Bogdan Manole, fostul sef al CS-ului, care e acum presedintele Comisiei de Disciplina din Federatia Romana de Box.

Manole spera ca in viitorul apropiat Targovistea sa gazduiasca o editie a Centurii de Aur. Organizarea unui astfel de eveniment ar costa aproximativ 40.000 de euro. O nimica toata, am putea spune, comparativ cu gramezile de bani care merg lunar la echipa de volei CSM Targoviste.

IONUȚ MARIN

Articole similare

Acest site web folosește cookie-uri pentru a vă îmbunătăți experiența. Vom presupune că sunteți de acord cu acest lucru, dar puteți renunța dacă doriți. Accepta Mai multe

Politica de cookies