Acasa StiriDAMBOVITA FORTE NOI PENTRU UNPR

FORTE NOI PENTRU UNPR

Autor: Oprescu Andrei
0 comentarii 18 vizualizari 1 minute timp estimat

Forte noi pentru UNPR Dambovita! Doi consilieri PNL din comuna daboviteana Candesti s-au inscris in randul progresistilor. Tiberiu Gherman si Otilia Stan au demisionat din consiliul local si din functiile pe care le detineau in PNL, alegand aucm sa faca parte din UNPR.

Anuntul a fost facut vineri, la Candesti , chiar dupa terminarea sedintei de consiliu local.

Tiberiu Gherman a fost primar al comunei Candesti pana in 2012, iar acum detinea functia de consilier local din partea Partidului National Liberal. Alaturi de el s-a inscris in UNPR si Otilia Stan si a ocupand pana astazi functia de consilier local al comunei Candesti.

 

Articole similare

Acest site web folosește cookie-uri pentru a vă îmbunătăți experiența. Vom presupune că sunteți de acord cu acest lucru, dar puteți renunța dacă doriți. Accepta Mai multe

Politica de cookies