PRIMA PAGINĂ » Stiri » DAMBOVITA » Incredibil: Accident cumplit in judetul Dambovita, cauzat de un sofer beat! Mai multe persoane, transportate la spital!
Accident cumplit in municipiul Targoviste: doua persoane au fost transportate la spital dupa ce doua masini s-au izbit! Totul s-a intamplat pe soseaua Gaesti, la iesirea din oras, unde un sofer beat nu a pastrat distanta si a lovit in plin masina din fata, care era de la compania Bolt. Fiind testat ulterior cu aparatul etilotest, a reiesit o alcoolemie cu o valoare de 1.06mg/l alcool in aerul expirat.