Acasa StiriDAMBOVITA TRAGEDIE LA GĂEȘTI

TRAGEDIE LA GĂEȘTI

Autor: Oprescu Andrei
0 comentarii 95 vizualizari 1 minute timp estimat

Explozia devastatoare a avut loc pe 15 ianuarie, in apartamentul din Gaesti in care acesta locuia cu chirie. Atunci , oamenii au sunat la 112 si au anuntat ca se simte miros de gaze, insa reprezentantii companiei de distributie au venit la locul indicat si ar fi spus ca totul este in regula. Peste noapte, nenorocirea s-a produs. O explozie puternica a devastat mai multe apartamente si a lasat pe drumuri zeci de oameni.

Bărbatul, în apartamentul căruia s-a produs explozia care a devastat întregul imobil, a fost ranit si internat în spitalul din Timișoara, cu arsuri pe 70% din suprafața corpului. Din nefericire, barbatul a decedat miercuri. Acesta va fi înmormântat în comuna Mătăsaru.

Articole similare

Acest site web folosește cookie-uri pentru a vă îmbunătăți experiența. Vom presupune că sunteți de acord cu acest lucru, dar puteți renunța dacă doriți. Accepta Mai multe

Politica de cookies