Chindia a pierdut la Brasov primul meci din 2016, antrenorii si jucatori recunosc ca a fost un meci slab si spun ca sunt gata sa isi ia revansa in fata suporterilor. Echipa din TaRGOVISTE incheie saptamana cu un joc pe teren propriu, cu CS Mioveni, sambata, de la ora 11.00.
Chindia a pierdut cu 2-3 jocul cu stegarii si a suferit, astfel, prima infrangere din acest an in campionatul Ligii a II-a. Antrenorul targovistenilor, Nicu Croitoru, spune ca asteapta de la elevii sai seriozitate si determinare in etapele urmatoare si ca Popa si compania sunt datori in fata suporterilor care i-au sustinut neconditionat in acest sezon.
Chindia incheie saptamana cu un joc pe teren propriu, sambata, de la ora 11.00, cu CS Mioveni, in etapa a IV-a a play-off-ului.
IONUȚ MARIN
AU DATORII LA SUPORTERI
7
articolul precedent